Għandek mistoqsija?Ċempelna:+86 13510207179

Aħbarijiet

  • 100G GSFP28 għal 4x 25G Breakout Active Optical Cable

    100G GSFP28 għal 4x 25G Breakout Active Optical Cable

    Il-kejbils ottiċi attivi tat-tbegħid 100G QSFP28 sa 4x 25G SFP28 AOC huma ddisinjati għal konnessjonijiet Ethernet 100GBASE-SR4 sa 4x 25GBASE-SR jilħqu sa 70m (OM3) jew 100m/300m (OM4) fuq Multi-Mode Fiber (MMF).Uża dawn il-kejbils biex tikkonnettja tagħmir tal-vidjo UHD b'portijiet 25G SFP28 għal swiċċijiet tal-qalba b'100G QS...
    Aqra iktar
  • 25G SFP28 sa SFP28 DAC

    25G SFP28 sa SFP28 DAC

    25G SFP28 Netwerking b'veloċità għolja Direct Attach Cable (DAC) huwa qasam dinamiku u li qed jevolvi malajr tad-dinja taċ-ċentru tad-dejta.Biż-żieda mgħaġġla tal-cloud computing u l-big data, iċ-ċentri tad-dejta qed jiffaċċjaw sfidi tan-netwerk dejjem aktar severi.L-interfaces esterni ta 'router jew swiċċ huma mixgħula t...
    Aqra iktar
  • X'inhu SATA Cable?

    X'inhu SATA Cable?

    Kejbils SATA jew Serial Advanced Technology Attachment huma tipi uniċi ta 'kejbils li ġeneralment jintużaw biex jgħaqqdu diversi tipi ta' drives tal-ħażna, bħal drives solid-state, hard drives u t-tipi tiegħu, u drives ottiċi mal-motherboard tal-kompjuter.Din it-teknoloġija ilha mis-snin 2000...
    Aqra iktar
  • Kejbils 400G QSFP-DD DAC: Dak li trid tkun taf

    Kejbils 400G QSFP-DD DAC: Dak li trid tkun taf

    Hekk kif id-domanda għal trażmissjoni ta 'dejta b'veloċità għolja tkompli tikber, il-ħtieġa għal soluzzjonijiet ta' netwerk avvanzati ssir dejjem aktar importanti.Skyward Telecom (BDC Cable Limited) hija fornitur ewlieni ta 'soluzzjonijiet u prodotti taċ-ċentru tad-dejta, li toffri firxa wiesgħa ta' kejbils, inklużi 400G QSFP-DD DAC ca...
    Aqra iktar
  • QSFP-100G-AOC kompatibbli QSFP28 AOC Active Optical Cable

    QSFP-100G-AOC kompatibbli QSFP28 AOC Active Optical Cable

    Skyward Telecom (BDC Cable Limited) hija kburija li tniedi QSFP28 AOC Active Optical Cable kompatibbli ma 'QSFP-100G-AOC, soluzzjoni avvanzata għat-trażmissjoni tad-dejta b'veloċità għolja fiċ-ċentri tad-dejta.Dan il-kejbil ottiku attiv 100G huwa prodott konformi MSA b'ħafna bejjiegħa li jopera fuq ottika multimode...
    Aqra iktar
  • QSFP-DD ta' 400Gbps ta' kwalità għolja għal 2xQSFP56 Breakout DAC Cable għall-Bejgħ

    QSFP-DD ta' 400Gbps ta' kwalità għolja għal 2xQSFP56 Breakout DAC Cable għall-Bejgħ

    Skyward Telecom (BDC Cable Limited) huwa kburi li joffri kwalità għolja QSFP-DD għal 2xQSFP56 breakout DAC cable għall-bejgħ.Dan il-kejbil tat-tbegħid huwa ddisinjat biex jissodisfa d-domanda dejjem tikber għal konnettività ta 'rack b'veloċità għolja f'ċentri tad-dejta u ambjenti tas-server.Il-kejbil huwa kapaċi jwassal portijiet ta '100GbE...
    Aqra iktar
  • Rivoluzzjoni fit-Trażmissjoni tad-Data: L-introduzzjoni tat-Teknoloġija 100G DAC

    Rivoluzzjoni fit-Trażmissjoni tad-Data: L-introduzzjoni tat-Teknoloġija 100G DAC

    F'pass notevoli lejn trażmissjoni ta 'dejta aktar mgħaġġla u aktar effiċjenti, l-industrija tat-teknoloġija qed tinħareġ bil-miġja tat-teknoloġija innovattiva "100G DAC".Weqfin għal "100 Gigabit Direct Attach Copper," din l-innovazzjoni twiegħed li tirrivoluzzjona l-pajsaġġ ta '...
    Aqra iktar
  • Konfuż fuq SAS HD SFF-8643 għal 4x SATA maqluba jew dritta u crossover

    Konfuż fuq SAS HD SFF-8643 għal 4x SATA maqluba jew dritta u crossover

    Fil-qasam tat-trażmissjoni u l-ħażna tad-dejta kbira, l-użu tal-kejbil Mini SAS HD Int SFF8643 sa 4 SATA huwa kruċjali għal konnettività bla xkiel.Madankollu, spiss tinħoloq konfużjoni meta niġu biex nifhmu t-tipi differenti ta 'kejbils meħtieġa għal konnessjonijiet SAS għal SATA.Skyward Telecom (BDC Cable Limi...
    Aqra iktar
  • Tiżvela l-Qabża li jmiss fil-Konnettività: Nesploraw is-Soluzzjoni SFP-25G-AOC5M

    Tiżvela l-Qabża li jmiss fil-Konnettività: Nesploraw is-Soluzzjoni SFP-25G-AOC5M

    Fid-dinja b'ritmu mgħaġġel tan-netwerking u l-konnettività, li tibqa 'quddiem il-kurva hija importanti ħafna.Hekk kif it-talbiet għal bandwidth ogħla, latenza aktar baxxa u effiċjenza akbar qed ikomplu jiżdiedu, qed joħorġu soluzzjonijiet innovattivi biex jissodisfaw dawn il-ħtiġijiet li qed jevolvu.Fost dawn, l-SFP-25G-AOC5M jispikka a...
    Aqra iktar
123456Li jmiss>>> Paġna 1 / 7